Recenze Shelma

• 25procent cerstveho lososa
  • 47procent suseneho krutiho a kureciho
  • Zadne obiloviny
  • Nase vendi Nežere granule samotne

Vendulce nehutnaji granule samotne,je moc vybirava,po smichani s konzervou je sezere. Libi se mi obal i slozeni. 25 procent lososa,dala bych si taky :) a neni suseny je čerstvý. Susene je kureci a kruti, jestli spravne pocitam 47 procent.

• Vzhledem
  • Složení
  • Nc

Lososové kočka miluje, snědla by na posezení celé balení. Obal má praktické rozměry a velmi líbivý design. Složení vy vynikající, tvar a velikost granulí kočce vyhovují. Srst má lepší, ve smyslu lesklejší a hustší.

• Příjemná vůně
  • Složení granulí
  • Nezpůsobují zažívací potíže
  • Velikost
  • Praktické balení
  • Nemám co vytknout

Granule s čerstvým lososem měly u našeho kocourka o něco větší úspěch než ty s hovězím masem. Mají velice příjemnou vůni a nejvíc chválím jejich složení, které je pro mě vždy při koupi důležité. Nenastaly u něj žádné zažívací potíže. Granulky ho zasytily na delší dobu a dokonce měl pak i víc energie a chtěl si hrát, což u něj není moc zvykem.

Zakoupeno v Testuj.to

• chuť (usuzuji podle prázdných misek)
  • uzavíratelné balení
  • malá velikost granulek
  • přijatelná vůně (i pro mě)
  • pěkný obal
  • přechod na nové granule se obešel bez žaludečních obtíží
  • malé balení, potřebovala bych větší asi 5 kg

Kočičkám granulky chutnaly. Tyhle dokonce více než to hovězí a to jedna tedy ryby moc nemusí. Granulky jsou malé, dobře se jim baští. Jedna kočička začíná mít problémy se zuby, ale ani tak neměla problém je sníst. Mistička byla prázdná a moc se těšily na přídavek. Vliv na srst a na váhu můžu posoudit až po delším čase, ale neměly žádné žaludeční problémy za celou dobu a neobjevil se ani průjem u kocourka, který bývá citlivější na nové granule.

• velikost granulek
  • kvalitní složení (nebarvené)
  • hezky, příjemně voní
  • pozitivní vliv na trávení a na zápach z úst
  • možná krátké testované období

Podle našich koček jsou granule super, takže 100 % spokojenost. Když se ke granulím přivoní, tak se hned pozná, která příchuť je která, což myslím kočky ocení. Ale není to nic přehnaného, voní příjemně, ne agresivně. Granule mají pozitivní vliv na trávení a zažívání (kvalitní stolice). Zápachem z úst naše kočky vyloženě netrpěli, ale i tak bych řekla, že to bylo lepší i za tu krátkou dobu testování. Na objektivní posouzení kvality srsti si myslím, je to příliš krátké období (malé množství testovaného vzorku). Ale když si přečtu složení (a to velmi chválím, zejména že se jedná o nebarvené granule) a pozoruji, s jakou chutí se do nich kočky pustí, myslím, že při dlouhodobém nebo delším užívání mají určitě pozitivní vliv na celý organizmus zvířete. Chválím velikost granulí, resp. granulek, i náš kocour bez zubů to ocenil. Do granulí se hned pustil a cpal se plnou pusou :-) Mňau

• Velikost granulek
  • Zadne

Krmivo je chutné naší 3 létě kočičce opravdu smakovalo myslím, že ji vyhovovala i drobná konzistence granule. Máme náročnou kočku na žrádlo, ale tohle ji opravdu chutnalo. Zápach nebyl žádný. Kočička neměla problém s příjmem ani vyprazdňováním. Mohu doporučit.

• kvalitní složení
  • malé balení

Lososové granulky také chutnaly oběma kočkám, nevšimla jsem si, že by preferovaly některé víc. Po otevření jdou dost cítit po rybách, ale nepřišlo mi, že by pak v místnosti nějak smrděly. Oceňuji kvalitní složení.

• Vše se mi líbí
  • Žádné

Tyto granule s čerstvým lososem jsou boží. Mé kočce moc chutnájí. Velikost granulí jsou také super. Se složením jsem moc spokojená, protože také neobsahují obilniny, bohaté na čerstvého lososa. Moje kočka ma lesklejší srst i lepší trávení.

• design
  • malé balení

Losos byl podle toho, že byla miska ihned snězená velmi chutný. Velice se mi líbí design výrobku. Vůně je velice silná, ale příjemná oproti jiným granulím. Chtělo by to vložit do prodeje i větší balení. Cena je příjemná.

• hodnotím veľmi dobré
  • veľmi dobré
  • námám nič, čo by som hodnotila záporne

veľmi kvalitné krmivo, krásna jemná srsť, nezapáchajúci moč, pravidelné vyprázdnovanie, mačička sa tešila dopredu na krmivo, tiež si dal z toho i psík,očividne im to chutilo veľmi, všetko zožrala do posledného kúska

• chuť
  • velikost granulí

Naše šestiletá kočka moc nemiluje ryby a to i granule. Byla jsem zvědavá, zda jí budou chutnat gralule s příchutí Losos. Velikost granulek by mohla být trochu větší, jsou malé jako kdyby byly určeny pro koťata. Chuť je výborná, Micka vždy po nasypání granulí dokonale vyčistí misku. Myslím, že se jí zlepšila srst, je krásně lesklá a hebká. Micka je spokojená.

• složení
  • pach

Granule Shelma s lososem kocourkovi chutnají, s velikostí granulí také nemá problém. Žádné změny, co se týká např. kožíšku, trávení atd. během doby testování nepozoruji. Složení granulí se mi líbí, jen je docela problém silný nepříjemný pach granulí, který jde cítit v celé místnosti.

• Obal
  • Vůně

Můj kocour není moc na ryby, ale tyto granule jedl hned napoprvé bez problémů. Jelikož na testování nebylo více času mrzí mě že nemůžu posoudit zažívání.... Ale i tak moc děkujeme ? a budeme je o nadále kupovat

• cena,obal,,,
  • není co

produkt velmi pěkné balení,malé dobře kousatelné granulky.Vůně za měnic moc,ale vzhledem k tomu že jsme na lososa zvyklý,kočička prolém neměla.Za mě palec nahoru pro hovězí,ale určitě dopřejeme oba druhy nastřídačku,pozitivum,žádné trávící potíže na rozdíl od jiných značek

• chuť
  • velikost
  • nic jsem nenašla

Granule, které naši Meggie fakt chutnají. Mají příjemnou vůni, tak akorát velikost a rychle mizí. Skvělé jsou jak lososové, tak s hovězím masem.
Prostě ideální krmivo pro domácí kastrované kočky. Jen mají tu nevýhodu, že rychle mizí :)
Méně po nich zapáchá naší kočce z tlamičky.

• velikost granulí

Granule s čerstvým lososem hodnotím velmi kladně. Granule kočce velmi chutnaly. Velikost granulí je pro kočku perfektní, nevypadají ani příliš suše. Trávení po granulích bylo dobré a kladné je bezobilné složení.

• Kvalitní složení
  • Kocourovi chutnaly
  • Dostupnost v obchodech
  • Velikost

Velmi kvalitní granule pro kastrovane kočky, bez obilovin, bez přidaného cukru, dochucovadel, konzervantů a barviv. Jediné co se mi nezamlouvalo byla velikost granulí, uvítala bych větší granulky, možná je to problém jen našeho kocoura, ale čím jsou granule menší, tak je pak rovnou polyká, hltá a "nekouše". Co se týče srsti nepozorovala jsem změnu, možná je to brzy. Jinak kocourkovi granule velmi chutnaly, rychle z misky zmizely. Budu muset dokoupit, uvítala bych i větší balení, zatím jsem narazila pouze na 750g.

• super balení
  • drobné kousky
  • neví o žádných

SHELMA s čerstvým lososem pro kastrované kočky
Kompletní krmivo s recepturou bez obilovin, bohaté na čerstvé hovězí a se 72 % proteinů živočišného původu.Naše kočka si pochutnává, pro kompletní závěr bude vidět až delší dobu.

• velikost granulek
  • rychle mizí

Máme vykastrovaného kocoura a skoro roční kočičku, oba s nadšením ochutnaly nové granulky. Granulky jsou v porovnání s jejich obvyklou značkou menší, myslím, že jim to vyhovovalo. Podle snědené misky usuzuji, že jim oběma chutnalo.

Zakoupeno v Testuj.to

• Obal, který zaujmul, velikost granulek, vůně, jejich nutriční obsah (vysoký obsah bílkovin)
  • Spokojenost naší kočky Matyldy
  • Zatim nepozoruji žádná negativa

Po otevření těchto granulek mě velmi mile překvapila jejich drobná velikost, vůně. Naše kočka se hned na ne vrhla a při jídle spokojeně předla a to i přesto, že většinou dává přednost masitým kapsičkám.

Zobrazuji 81 - 100 ze 141 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...8