Recenze Shelma

• balení
  • velikost granulí
  • vuně

Tyto granule Shelma s lososem měly v naší domácnosti velký úspěch. Naše kočička se na granule doslova vrhla. Obvykle si na nové granule zvyká a vybírá si, co sní. Reakce na tyto granule mě velmi překvapila.

Shelma Junior bezobilné granule s čerstvým krůtím 750 g

• Bez obilovin
  • Vysoký podíl masa
  • Chuť
  • Obal

Granule mým oběma kočičkám moc zachutnaly. Hlavně bych chtěla vyzdvihnout složení, jsou bez všech zbytečností a mají vysoký podíl masa. Velikost granulek je dokonalá, jsou měkké - dobře se jim jedly. Mističky zůstaly vždy prázdné, takže soudím, že jim i velice chutnaly.

• Složení
  • Velikost granulí
  • vůně

Granule mají skvělé složení, vysoký podíl masa a jsou bez zbytečných přídavků. Velikostně jsou naprosto ideální a mají příjemnou vůni. Mé kočičce více chutnaly lososové a určitě ji je budu nadále kupovat.

Shelma Sterille bezobilné granule s čerstvým hovězím pro dospělé kočky 750 g

Shelma Sterille bezobilné granule s čerstvým hovězím pro dospělé kočky 750 g

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 30. května 2020

(naposledy upraveno 30. května 2020)

• podle složení je to kvalitní produkt,
  • naší kočce moc chutnají,
  • šikovné balení se zipem.
  • prodejní cena je dost vysoká

Podle složení je to kvalitní produkt a podle reakce naší kočky je úplně super. Přesto, že miluje a vyžaduje všechno, co je rybí a toho ostatního si většinou moc nevšímá, tyhle granulky s hovězím jí moc chutnají. Vždycky se na ně vrhne, jako kdyby byla 14 dní o hladu. Mínusem je vysoká prodejní cena.

• vše platí jako u recenze hovězí příchuti. Chutnaly, velikost v pořádku. Změny ve stolici žádné. Na nové granule se kočka adaptovala okamžitě. Zdálo se mi, že po změně začala granulí jíst více. Doporučuji.
  • x

Shelma cat Freshmeat Sterilised salmon grain free 750 g

Shelma cat Freshmeat Sterilised salmon grain free 750 g

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. května 2020

• přechod na nové granule se obešel bez žaludečních obtíží
  • chuť (usuzuji podle prázdných misek)
  • uzavíratelné balení
  • drobné granulky snadno stravitelné
  • přijatelná vůně (i pro mě)
  • malé balení, potřebovala bych větší asi 5 kg

Kočičkám granulky chutnaly. Tyhle dokonce více než to hovězí a to jedna tedy ryby moc nemusí. Granulky jsou malé, dobře se jim baští. Jedna kočička začíná mít problémy se zuby, ale ani tak neměla problém je sníst. Mistička byla prázdná a moc se těšily na přídavek. Vliv na srst a na váhu můžu posoudit až po delším čase, ale neměly žádné žaludeční problémy za celou dobu a neobjevil se ani průjem u kocourka, který bývá citlivější na nové granule.

• Velikost
  • Vůně
  • Uzaviratelny obal
  • Malé balení, s apetitem naši kočky potřebuji tak 10-ti kilovku

Zdravím, náš kocour tyhle granulky miluje. Ma 8 měsíců a je kastrovany tak jsme zkusili tyto. Je super ze jsou malinké skoro jako pro koťata. Je vybíravy ale v mžiku měl prazdnou misku. U tehle granuli určitě zůstaneme jsou také za skvělou cenu e srovnáním kvality.

• Složení
  • praktické balení
  • super suroviny
  • dobrý poměr masa, zeleniny,
  • Malé balení

S granulemi jsme naprosto spokojení, me kočky jsou dost vybírave, tak jsem se bála, co na nové řeknou, již jsme zkusili snad vše, od prémiových po super prémiové, člověk dá spoustu peněz a pak aby si to "žral" sám. Velikost je super, voní hezky, spoustu super surovin pro zdravý mých miláčků. Jediná věc, kterou bych vytkla je velikost balení, mám 4 kočky, takže pro nás malé, ale rozhodně je nemáme naposledy.

• chutné
  • voňavé

Dobrý den, tyto granule chutnali mým kocourkům stejně jako ty předtím. Měli na výběr ještě z jiného druhu jiné značky a radši šli po těchto, což je jedno velké plus. Granule nesmrdí, naopak spíše voní. Za mě doporučuji

• Hezká vůně
  • Pěkný složení
  • Velikost granulek akorát na
  • Nic mě nenapadá

Lososový granule hezky voní a mají hezký tvar granulí velikostně vyhovuje nejsou ani moc malé a ani moc velké , složení granulí mi vyhovuje a hlavně jsem spokojená že v nich není obilí, kočky byly spokojené, určitě doporučím přátelům

• podíl lososa
  • obsažené vitamíny a minerální látky
  • obal
  • nulový podíl obilnin
  • brambory a řepné řízky

Obal granulek vypadá lákavě, ve složení skutečně nejsou deklarované žádné obilniny. Složení mě nicméně značně překvapilo, brambory, luštěniny a řepné řízky, které se zkrmují přežvýkavcům bych na první pohled nepovažovala za vhodné krmivo pro výhradní masožravce jako jsou kočky. Naše kočky nejsou vybíravé, takže granulky snědly, pro zpestření stravy pro nenáročné kočičky jsou granulky určitě vhodné, jako náhrada za obilninové krmiva více než vhodné..

• Velikost
  • Vůně
  • Cena je vyšší

Mám celkem vybíravého kocoura, ne každé granule mu voní, kolem těchto granuly chodil velmi dlouho než je vůbec ochutnal, bohužel losos ho nezaujal, přece jen má raději hovězí a to nejen maso ale i granule. Přesto bych tyto granule hodnotila dobře, jsou maličké, dobře se chroustaji a také příjemně voní.

• Balení

Testováno na jedenáctiletém kastrovaném koucourovi - lososové granule ho nenadchly, hovězí má raději, ale sní je taky. Požaduje prokládat masem častěji než u jiných granulí. Praktické balení, rozumná cena.

• velikost
  • negativního nic

Naše micka Rozárka nemá ráda nic, co jen kolem ryby prošlo. I když po zkoušce vašich Lososových granulek Shelma si myslím opak. Bylo vidět, že jí moc chutnají. Takže určitě příště znovu koupíme. A určitě vyzkoušíme i ostatní příchutě.

• jemne granulky
  • bez obilovin
  • bez cukru a ostatnich chemickych prisad
  • zlepseny dech a srst
  • xxx

Granule Shelma s certsvym lososem pro kastrovane kocky testovala nase Bublina, a dobry. Jsou to spise drobne granulky, coz je samozrejme lepsi, bez obilovin a dalsich chemickych prisad, dochuceno bylinkami. Bubline granulky chutnaly o trosku vice nez hovezi, zvedavka zvedava, pribehla se hned podivat, co ma noveho a dobreho za zub. Pozoruji, ze traveni se zlepsilo, tolik celkove nezapacha a srst je jemnejsi. Reklama se mi libi a Bublinka na ni uz taky reaguje, poustim ji na Youtube:)

• balení
  • pro kastráty
  • obal
  • dostání - je málo vidět v obchodech

Super kvalitní prémiové granule pro všechny kočky. Líbilo se mi, že je to i pro kastráty. Po vyzkoušení balení s lososem měli naše kočky na pohled lesklejší srst. Granulky jim chutnají mají super tvar a velikost tak akorát pro ně. Vůně byla velmi zajímavé, takže přitáhne určitě i toho nejmlsnějšího kocoura.

• Vôňa
  • Dĺžka dodania

Superprémiové granule s príchuťou losos sa nášmu Garfieldovi pacili jednoznačne najviac.
Asi rozhodovala aj vôňa ktorá je naozaj ,,lososova"!!!
Odporučam tieto granule, keďže som s nimi velmi spokojna a kocúr tiež ???

• velikost granulek
  • příchuť
  • výživové hodnoty
  • malé balení

Stejně tak jako hovězí, lososové granule mým kočkám moc chutnaly, balení snědli za pár dní. Dávala jsem jim je jako "chuťovku" jednou denně a misku vždy okamžitě vyluxovaly. Překvapila mne malá velikost kapsulek, normálně si vždy vybírají ty největší a takto malé jim v misce zůstavají. Škoda jen, že se testovalo menší balení a není tedy moc jednoduché určit, zda měla Shelma nějaký vliv na jejich srst nebo zoubky, rozhodně to stojí za zakoupení většího pytle.

• chutnají

Měla jsem možnost testovat superprémiové granule s příchutí losova a musím konstatovat že voní opravdu moc dobře. Nemohu posoudit jestli dobře i chutnají, ale podle toho jak se na ně číča vrhla myslím že ano. Brala mi je z pytlíku už při sypání.

Zobrazuji 41 - 60 ze 141 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...8