Recenze Shelma

• poměr živin
  • vše super

Granule Shelma losos chutnaly mému kocourovi o trochu méně než hovězí, ale to je jen o zvyku, já mu moc rybu nekupuji. Ale i tak jsem byla velmi překvapená vůní, jak krásně voněly. Kocour si je nakonec také velmi oblíbil, takže budu kupovat jak hovězí, tak losos, aby to měl na střídačku:) Poměr živin ve žrádle je opět na jedničku. Jsem ráda, že je to bez obilovin. Jeho srst je krásná a lesklá. Není mu cítit z tlamičky a jeho vyprazdňování není tak cítit, jako obvykle. Za mě top produkt.

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra Šoulová

Přidáno: 5. května 2020

• Vůně granulek
  • Složení

Našim 4 kočičkám velice zachutnali tyto lososové, i když normálně rybí granulky nemusejí. Velikost granulek jim naprosto vyhovuje. Co se týče nějakých změn na kočičkách, tak mi přijde, že mají jemnější srst. Líbí se mi, že jsou do granulek přidány i bylinky a že neobsahují umělá dochucovadla a konzervanty.

• Složení
  • V prodeji pouze malé balení

Velmi se mi líbilo složení granulí a to, že jsou grain free. Jsou mnohem drobnější než granule, které normálně používáme. Těšila jsem se, že jsem konečně našla to pravé ořechové. Bohužel moje dvě britky byly jiného názoru a granule jim nezachutnaly :(

• Bez obilovin
  • velikost granulí.

Krmení chutnalo, ale naši kluci z něho nebyli tak nadšení jako z čerstvého hovězího. Je to tím, že ryby až tak nepreferují. Nicméně nebylo to tak, že by krmení odmítli. Určitě bych kupovala v menším balení a přimíchala do granulí s hovězím masem, aby měli pestřejší stravu.

• super velikost
  • vonave
  • dobrá kvalita

Voňavé kočičí granule v dobré velikost a kvalitě.Sice jsem koupila krmivo pro nekastrovane kočky,ale chutnaly i našemu nekastrovanemu kocourovi.Bral to jako pamlsek.Po 14 dnech krmeni se mi zdá ,že se mu i zlepšila srst.Granule budu určitě dále kupovat.jsem naprosto spokojena,mohu je doporučit

• Barva
  • Vše se mi líbilo

Můj kocour má rad hodně ryby a také má rad granule s příchutí ryby, ale tyhle granule mu moc moc chutnaly až jsem byla mile překvapená. Vždy je hned zhlt a doporučila bych je každé kočce vypadá zdravěji a spokojeně.

• barva
  • tvar
  • složení

Superprémiové granule - Po doručení balíčku jsem hned svým dvěma kočkám granulky rozdělila do misek, nejdříve stejně i jako já jen očuchaly, vůně příjemná né jako u těch levných granulých. Později každá z kočiček se na svojí misku vrhla a snědla je nestačila jsem ani vyfotit jak krásně baští. Určitě od teď budu kupovat jen tyto. .A upřímně mohu říci, že našim kočičkám chutnají více tyto s lososem. Po těchto granulých mi i přijde, že mají lepší trávení a hlavně lesklejší srst. Děkuji mooooc, že jsem měla tu možnost a tyto granule vyzkoušet.

• Chuť
  • Srst
  • Nevím

Tato příchuť si troufám říct, kočkám chutnala více. Nemohu úplně posoudit vliv na trávení, s tím naše kočky naštěstí nikdy neměly problém, ale co se týče srsti, tak tam je vidět zlepšení. Srst je hebčí a lesklejší.

• složení

Tyto granule mají zajímavé složení, které mě mile překvapilo. Co jsem dále uvítala byla velikost granulí, oproti jiným značkám jsou tyto granule menší, což našim starším kočkám vyhovuje. Tato příchuť je moc neoslovila, sní je, ale více jim chutná verze s hovězím. Srst mají hebčí a lesklejší.

• složení

Granule Shelma má zajímavé složení, které mě určitě mile překvapilo. Co mě dále překvapilo byla velikost granulí, čekala jsem velké granule jako u ostatních a hle oni jsou malé. Naším kočkám tato velikost vyhovuje, jsou již starší a kousání jim kolikrát dává zabrat, takže tohle je paráda. Chuť jim také vyhovovala a vždy zůstala prázdná miska. Přijde mi, že mají hebčí srst, tak jsem zvědavá co se jim ještě zlepší.

• obal
  • kočece voněly
  • moc nechutnaly

Pro tyto granule platí to stejné co pro příchuť s hovězím. Vůně kočku zaujala, chuť už méně. Velikost granulí je plně vyhovující. Obal je krásný a složení za mě fajn. Zlepšení stavu srsti jsem zatím nepozorovala.

• Chuť
  • velikost
  • zdraví
  • nenašla jsem zápor

Moje vykastrovaná pětiletá kočička si na nich pochutnávala. Myslím, že krmivo ji chutnalo, měla hezčí srst a suchárky chtěla hodně.
Granule jsou lahodné a určitě pro vykastrované kočky a kocoury doporučuji.

• velikost granulek
  • balení

Naši kocouři dostali otestovat i tuto příchuť losos. Musím pochválit i tady složení. I jeden náš kocour, který rybí příchuť už nemusí, zdá se být jí přejedený, tak u těchto granulek, se hned na misku vrhnul, až byla mistička prázdná. Velikost granulek menší, tedy vhodná i pro menší kočky. Trávení v pořádku, srst se leskne. Za nás tedy můžeme doporučit i pro nejedlíky rybích příchutí.

• Obal
  • Vune
  • Slozeni

Kvalitni a za Nas opravdu jedny z nejlepsich granuli co jsme meli. Nasi Andie opravdu moc chutnaji. Prijde Nam ze je vic mazlivejsi a pritulnejsi. Urcite zmenime znacku a budeme kupovat uz jen tyto... dekujeme za tuto moznost vyzkouset

• Cenová dostupnost
  • Prodávají se na mnoha místech, např.i v drogetii DM

Kocour si granule okamžitě zamiloval, jakmile ucítil i přes sáček jejich vůni, už se o ně zajímal. Oproti jiným granulkám mají drobnější tvar. Po konzumaci výhradně a pouze granulí, mám pocit, že kočce méně zápáchá z tlamy. Vzhledem k tomu, že svého kocourka dobře živým byl v dobré kondici i před testováním a má krásnou srst stále. Ale granulky chodí chroupat stále a já děkuji za objevení nové značky pro mého chlupatého miláčka.

• oceňuji optimalizované množství sodíku a hořčíku pro kastrované kočky náchylné k potížím s močovým ústrojím
  • znovuuzavíratelné balení
  • máme 2 kočky a takhle velké balení jim dlouho nevydrží

Granule jsou očividně kvalitní, což dosvědčuje i seznam použitých ingrediencí s vysokým podílem bílkovin a pestré složení surovin (zelenina, bylinky, živočisné tuky...). I našim vybíravým kočkám moc chutnaly.
Teď na jaře příšerně pelichají, takže efekt na srst odhalíme až časem :)

• chutnaly
  • x

Vše platí jako u recenze hovězí příchuti. Chutnaly, velikost v pořádku. Změny ve stolici žádné. Na nové granule se kočka adaptovala okamžitě. Zdálo se mi, že po změně začala granulí jíst více. Doporučuji.

• velikost
  • lososový olej

Už když nám granule přišly, kocour obal nenápadně prokousl, tak moc ho lákaly. Granule nám i kocourkovi voní. Granulky jsou malé a nejsou tak tvrdé, takže se mu dobře koušou. Díky lososovému oleji uvnitř se mu začala více lesknout srst.

Ověřený zákazník Testuj.to Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2020

• Velikost granulí

Dostali jsme k testování granule s lososem. Moje kočička ujíždí spíše na drůbeží příchuti, ale dala šanci i lososové. Trochu nešikovná je velikost granulí, jelikož je nejdříve hltala v celku a dusilo jí to, než si našla ten správný způsob. Oceňuji složení granulí, ale vzhledem k tomu, že i doteď jsme kupovali kvalitní krmivo, žádné výraznější změny srsti nebo trávení jsem nezaznamenala. Granule určitě mohu doporučit :)

Ověřený zákazník Testuj.to Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2020

• Velikost granulí
  • Chemická konzervace

Granule naší kočičce při prvním nasypaní do misky chutnaly. Velikost vyhovující, tato příchuť s lososem jí chutnala o něco více. Bohužel nemůžu hodnotit po tak krátké době nějaký vliv na trávení, zuby či srst. Každopádně jsou granule oproti jiným běžně dostupných v supermarketech apod. pořád kvalitnější, stále by to však mohlo být i lepší.

Zobrazuji 61 - 80 ze 141 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...8