Recenze Shelma

• příjemné voní
  • super
  • krásné balení
  • nemám pripomínky

Naší Šmoulince granulky moc chutnají, musím říct ,že si oblíbila více lososovou příchut než hovězí, granulky jsou všeobecně dle obsahu kvalitní krmivo, doporučuji všem, kteří chtejí pro své kočičí mazlíčky tu nejlepší stravu.

• znovuuzaviratelné balení
  • vůně
  • složení
  • nevím o ničem co bych mohla vytknout

Superprémiové granule Losos kočku zaujaly. Ihned se do nich pustila. Velikost granulek byla optimální, kočce vyhovovala. Líbilo se mi praktické znovu uzavíratelné balení. Cena produktu je dle mého názoru absolutně vyhovující.

• Sravitelnost

Testovala jsem na svych trech kockach. Stejně jak u prichute hovezi mi prijdou skvele stravitelne, kocky na ne chodi casteji. Drivejsi obcasne zvraceni temer vymizelo.
Take nezapachaji tolik intenzivne jako predesle krmivo.

• Příjemná vůně
  • Velikost granulí

Mlsný jazýček našeho kocourka otestoval granulky a podle rychle snězené misky mu 100% chutnaly. Velikost granulek je přesně akorát pro něj. Po otevření pytlíku i příjemně voněly. Určitě budu krmivo kupovat dále. Mile mě překvapilo i složení granulí.

• že kočkám chutnají
  • pěkně voní
  • dají se pořídit za velmi přijatelnou cenu :)
  • vše na jedničku :)

Moje mlsné kočky si na těchto granulkách pochutnaly. Hovězí příchuť odmítly, ale granulky s lososem papají jak o život. Granulky jsou voňavoučké a maji skvělé složení. Granulky s lososem doporučuji pro rozmlsané jazyčky domácích mazlíčků :)

• Bez obilovin
  • Název
  • Obal
  • Chuť
  • Velikost balení

Snažím se svým kočkám kupovat co nejlepší krmiva (jedna z koček je navíc alergik) musím se však také koukat na cenu a na to, jestli krmivo kočkám chutná. Toto krmivo SHELMA splňuje dokonale! Kočky mě pomalu nenechaly sáček otevřít. Vrhaly se i do něho a nasypanou dávku okamžitě snědly a loudily další. Granulky jsou malé a poměrně měkké, takže se dobře konzumují i mé starší kočce, která má málo zubů a má tendenci granule hltat. Někdy se stane, že granule, co běžně kupuji, vyzvrací, po těchto se to ještě nestalo. Skvělé je, že výrobek je bez obilovin, barviv, konzervantů a má vysoký podíl masa. Přesto, že nemá dochucovadla, tak ho kočky milují, s čímž mám mnohdy u kvalitních krmiv problém. Jediné, co bych změnila, je velikost balení. Jsou příliš malá, pro někoho, kdo má koček více, by se hodila větší a cenově výhodnější balení. Normálně kupuji po 7 kg. 750 g je tedy velmi málo. Obě příchutě kočkám moc chutnaly!

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. dubna 2020

• losos kočce moc chutná
  • dobře se kouše
  • měkké granulky
  • malé balení

Granulky mojí Micce moc chutnají. Je nadšená z toho, jak jsou malé a pěkně se jí vejdou do tlamičky. Losos je prostě mňamka. Pokouše je bez problémů. Nenechá v mističce ani jednu. Chutnají jí více než hovězí. Krmím ji cca 14 dní a zdá se mi, že pach z úst už není tak hrozný, jako byl dříve. Složení granulek je dobré.

• lososová příchuť
  • malé tak akorát do tlamičky
  • mohlo by být větší balení

Granulky mojí Micce moc chutnají. Losos je skvělý! Je nadšená z toho, jak jsou malé a pěkně se jí vejdou do tlamičky. Pokouše je bez problémů. Nenechá v mističce ani jednu. Krmím ji cca 14 dní a zdá se mi, že pach z úst už není tak hrozný, jako byl dříve. Složení granulek je dobré, losos je postě mňamka i pro lidi.

• Velikost granulí

Granule naše mlsná kočička cítila už když jsem je sypala do misky, hned se na ně vrhla a snědla celou misku, bylo vidět, že jí moc chutnají. Voněly příjemně i velikost je taková akorát. Granule budu kupovat i dál.

• Male balení

Těmito hranolkami jsem nadšená jak já,tak naše kočička. Mají krásné malou velikost,skvělé voní po rybicce a kdyz člověk prozkoumá složení,tak není co vytknout. Takovéto granule na trhu chyběly. Naše kocicce moc chutnají a vždy se po nich jen zaprasi. Rozhodně je budu kupovat. Přesvědčily mě na první dobrou.

• vůně
  • velikost granulí

Naší kočičce Zrzce nechutnají žádné rybí granule, ale tyto snědla hned ani se od misky nehnula a hned spokojeně vrněla .Velká pochvala za tento výrobek a budu ji kupovat jenom tyto ..i kočička se mnou souhlasí..

• Chutnali
  • Dostupné i v hypermarketech

Granulky kocourkům chutnají (jako u všech granulí/kapsiček malinko převládá preference ryby). Velikost je také optimální. Líbí se mi složení - bez obilovin, dostatek masa. Navíc jsou granule cenově dostupné. Další co oceňuji je: dostávání se kvalitnějších granulí do super/hypermarketů. Kocourci měli kvalitní granule i dříve, tudíž žádná změna v trávení/ srsti ani u jednoho nenastala.

Jana S. Jana S.

• Složení
  • Kocourci si je zamilovali - rybí příchuť v granulích i kapsičkách vždy o něco málo vede před ostatníma
  • Dostupnost i v hypermarketech

• Bez lepku
  • Lesklejší srst
  • Nenašla jsem žádné zápory

Granule hodnotím velmi kladně. Jejich velikost a tvar našim kočičkám vyhovuje. Jako velké plus vidím recepturu bez obilovin a lepku, což určitě ocení kočky trpící alergií na lepek. Granule obsahují 25% čerstvého lososa což jde poznat podle vůně hned po otevření pytle. Naše kočky zrovna nejsou příznivci rybích příchutí, ale tyto granulky zmizely rychle. Kočičky mají po granulích dokonce lesklejší srst.

• všechno
  • složení
  • všechno se mi líbí, nemám co vytknout

Osobně myslím že granulky jsou jedny z nejlepších co jsme kdy potkaly. Líbí se mi složení a kočičce moc a moc chutnají. Určitě budu doporučovat všem kteří mají kočku protože granule jsou kvalitní a chutné :)

• Hebčí srst
  • Nic negativního

Superprémiové granule Shelma - losos hodnotím stejně kladně, jako hovězí. Kočičce Laurince moc chutnají, vezmu sáček do ruky a ona je okamžitě u mě. Složení dobré, velký obsah masa, bez obilovin. Granule jsou z misky za chvilinku pryč. Velikost je akorát a kočička hebčí srst

• Kočkám chutnají
  • Pro budoucí koupi je škoda, že se prodávají jen v malých baleních

Granulky mě překvapily, rozhodně jsou nad očekávání kvalitní. Složení super, kočkám chutnají, ale příchuť losos není prý tak dobrá jako hovězí. Velikost granulí by klidně mohla být větší, takhle dost hltají. Žádné jiné změny nepozoruji, slibovaný menší zápach ze záchůdku se zatím neprojevil. :-D

• chuť pro kočku

Granule mojí kočce moc chutnali - oproti hovězím i více. Jsou malé tak neměla problémy je sníst. Ač jí většinou jiné granule moc nechutnají.
Přestalo jí i tolik zapáchat z tlamy, ale jinak změnu oproti granulím co jsme používali moc nevidím. Předchozí granule jsme měli také kvalitnější, tak že srst má pořád lesklou, zoubky zdravé a kočka to je hravá.

• design

Jsem ráda, za možnost testovat tento produkt a zpestřit tak kočce jídelníček. Na výrobku se mi líbí složení, že je bez přidaného cukru, umělých dochucovadel, konzervantů a barviv, receptura bez obilovin a lepku. A myslím že bude i skvělá chuť, protože miska je hned prázdná :-)

• balení
  • tvar granulí
  • složení

Dobrý den, dá se říci, že granule Shelma - Losos našim kočkám chutnaly ještě více než hovězí granule. Také se nemohly dočkat až jim je nasypu. Určitě jim opět vyhovoval menší tvar granulí. Původní granule zůstaly bez povšimnutí, proto jim tyto granule určitě koupím, aby měly změnu. A také proto, že jim hned tak nějaké granule nechutnají :-).

Zobrazuji 101 - 120 ze 141 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8